fbpx
Выберите язык 
Бронирование Проживания
Звоните нам
Тел.0964882501
Viber 0502743110

Проживання  в коттеджах - «Затишний маєток» та «Гостинний коттедж»
Как доїхати до озера Світязь
Как доїхати до озера Світязь
знижка озеро Світязь
Фото Світязя
Карта
Как доїхати до озера Світязь

Відпочинок на Шацьких озерах, Світязь

Шацькі озера — одна з найбільших озерних груп Європи: широка водна гладь Світязя, Люцимира і Перемута та других 20 Шацьких озер дивує своєю величчю і красою.

Озеро Світязь — славиться надзвичайно прозорою водою з мікрочастками срібла й гліцерину, чистота пояснюється тим, що  в нього не впадає жодна річка, а основне живлення озера відбувається  через сильні підземні джерела. По глибині воно не має рівних на Україні — 58 м. Тому и звуть його українським Байкалом. В озері водяться судак, сом, окунь, щука, вугор, котрого особливо багато та ще біля 30 різних видів риби. Посередині озера  є живописний острів з романтичною назвою — острів Закоханих,  до  якого можна подорожувати лодкою.

А яка тут природа  і які гарні місця в поєднанні прадавніх, дивовижно гарних, чистих хвойних та листяних лісів,  які рідко зустрінеш  деінде і побачиш тільки на Шацьких озерах. Жодних промислових підприємств на території району немає, Чорнобиль теж пройшов  стороною. 

Проведення відпочинку на озері Світязь, Шацьких озерах принесе і велике задоволення та користь оздоровлення, море нових приємних емоцій та  вражень.

Отдых Шацкие озера,Свитязь. Відпочинок Світязь-70м, Шацькі озера ozero-svityaz.com.ua Тел.: 0964882501

На Світязі можна просто самим побути  в тиші чистих гарних прадавніх лісів, спостерігати чисту гладінь озер та навколишньої гарної  природи, купатись, засмагати, подорожувати та знайомитись з дивним краєм Шацьких озер та прадавніх лісів.

Милуватись  дивовижно гарним сходом і заходом сонця, який є особливо гарним  на Світязі,  робити прекрасні фото, рибалити, просто відпочивати і насолоджуватись райським куточком — одним з семи чудес України.

на ozero-svityaz.com.ua можно посмотреть: цены на отдых на Свитязе, Шацких озерах; базы отдыха, частные коттеджи, домики на Свитязе, Шацких озерах; екскурсии, рыбалка и активный отдых на Свитязе, Шацких озерах; фото, видео отдыха на Свитязе, Шацких озерах. Тел.: 0964882501

А яка на Шацьких озерах смачна юшка з вугрів та озерної риби на свіжому повітрі в лісі, а які приємні шашлики з вугра, картопля з салом і часником, запечена  у вогнищі, справжнє українське сало, квашені огірки та помідори під хороші сто грам  з приємною бесідою  в хорошій компанії,  з  веселими розповідями місцевих знавців про  давні легенди та історію цього прадавнього краю.  Тут можна спробувати вперше нові блюда, таких диковинок на природі не зайдеш більш ніде.

Тут маєш все разом — і нові смачні страви, і чисте повітря і дивовижно кристально чиста вода з сріблом, гліцерином, і дивовижна прадавня природа з гарними лісами, і прогулянки,  і  різні екскурсії: пішохідні, велосипедні, на конях, на авто як і Шацькими озерами, так і ознайомлення з історією України по території Волині. Також можна поїхати  в Брест та Брестську Фортецю і заразом побувати в Біловежській пущі. Екскурсия Брест, Беловежская пуща, по Шацких озерах.

Отдых на Свитязе, Шацких озерах, майские праздники и бархатный сезон. Проживание в частных коттеджах, деревянном домике на базе отдыха. Активный отдых, екскурсии, рыбалка на Свитязе, Шацких озерах. ozero-svityaz.com.ua Тел.: 0964882501

Незабутній відпочинок та враження  від Світязя та Шацьких озер допоможе зрозуміти всі переваги над морським відпочинком в Криму. Тут тобі в одному місці і дивовижні гарні  ліси, і можливість скупатись в чистій воді кришталевих озер, насичених сріблом та гліцерином,  і п’янке, напоєне фітонцидами повітря і  смакування нових страв в лісі біля вогнища, поряд з озером Світязь, і вітамінний запас на цілий рік — збирання та споживання чорниць, ожини, малини, суниць, журавлини, брусниці, лохин… Також безліч різних грибів — білі, підосиновики, підберезовики, польські, лисички, сироїжки… А яка прекрасна рибалка на озері Світязь та Шацьких озерах.

В результаті Ви отримаєте і гарні враження  та оздоровлення, нові приємні знайомства, натхнення та нові сили для нових справ та здобутків.