fbpx
Выберите язык 
Бронирование Проживания
Звоните нам
Тел.0964882501
Viber 0502743110

Проживання  в коттеджах - «Затишний маєток» та «Гостинний коттедж»
Как доїхати до озера Світязь
Как доїхати до озера Світязь
знижка озеро Світязь
Фото Світязя
Карта
Как доїхати до озера Світязь

Свитязь

Світязь та відпочинок на Шацьких озерах

Запрошуємо на приємний та  незабутній відпочинок на загадкове, кришталево чисте озеро Світязь  і мальовничі місця Шацьких озер.

Диво природи – озеро Світязь та Шацькі озера сприяють найкращому відпочинку та оздоровленню. До семи природних чудес нашоїozero-svityaz.com.ua Тел.: 0502743110 База отдыха. Свитязь -70м світязь відпочинок Шацькі озера країни його обрали за цілющі властивості води та унікальність: озеро Світязь – найглибше, найбільше  й одне з найчистіших озер України. «Українським Байкалом» називають його у народі. Світязь – найбільше і найглибше озеро на Україні і по глибині далеко позаду лишає  Азовське море, “морське око” Карпат – Синевир, прославлений угорський Балатон і знамените польське озеро Снярдви. Воно входить до складу Шацьких озер, яких налічується 20. Всі вони льодовикового походження з елементами карстових пустот, отже вчені називають їхній вік – 200 тис. років. На озері Світязь є навіть великий власний острів з романтичною назвою Острів закоханих, який зачаровує своєю загадковістю. Саме тут, за легендою, закохані юнак і дівчина колись перетворилася на явір і липу. Є у Світязя якась дивовижна приваблива сила. Слід увійти до його кришталевої води, як душа наповнюється світлою радістю  та бажанням жити. Майже уздовж всієї берегової смуги озера ростуть ліси. У літній час тут можна удосталь надихатися напоєним ароматом хвої повітрям, назбирати чорниць, ожини, малини, суниць, брусниць, журавлин, грибів. Такого задоволення не має жоден, хто звик відпочивати на морському узбережжі Криму.
Та і сам Світязь чимось схожий на Чорне море. Площа озера — 2750 га. Найбільша глибина — 58,4 метра, а середня — 6,9 метра. У вітряну погоду хвилі тут досягають півтораметрової висоти. Ще три інших шацьких акваторії викликають подив своїми розмірами: озеро Пулемецьке – 1 569 га , Луки ~ 673 га та Люцимер – 443 га . І ще один вагомий козир озера Світязя – живиться підземними джерелами. Тут нехай позаздрить навіть Байкал, води якого живлять понад 300 річок. А в Світязі вода настільки ozero-svityaz.com.ua Тел.: 0502743110 База отдыха. Свитязь -70м світязь відпочинок Шацькі озера А в Світязі вода настільки прозора і чиста, що дно проглядається навіть при восьмиметровій глибині.прозора і чиста, що дно проглядається навіть при восьмиметровій глибині. Біля берегів Світязь переважно мілкий. Оскільки прибережна частина озер досить мілка і добре прогрівається гарячим літнім сонцем, то це сприяє безпечному відпочинку та купанню дітей. Зграї  лебедів, качки  близько наближаються до відпочивальників, викликаючи захват у дітей і жінок.  На мілководді у декого може скластися помилкова думка про все озеро, а фактично озеро переважно дуже глибоке.
Озерна вода Світязя дійсно має цілющі властивості завдяки значному вмісту срібла, йоду і гліцерину, лікувальної глини та багатьох мікроорганізмів. Завдяки їм щороку вода самостійно самоочищається. Набрана зимою, весною  вода завдяки вмісту срібла, йоду і гліцерину  роками зберігається чистою і питною, як свячена і cлавиться своїми цілющими якостями: кажуть, її боялася навіть страшна хвороба Середньовіччя – холера. Для своїх купалень її замовляли багаті панночки з Варшави. Шкіраozero-svityaz.com.ua Тел.: 0502743110 База отдыха. Свитязь -70м шацькі озера відпочинок Купання в цілющій воді після купань в Світязі стає еластичною, пружною  та гладенькою як у немовлят. Купання в цілющій воді та маски з глини оздоровлють весь організм, шкіру та окремі органи. Та й світязький загар завдяки цілющій воді оздоровлює і є тривалим.
На Світязі та Шацьких озерах не обов’язково шукати собі якесь спеціальне заняття. Просто приємно спостерігати за природою, вдихати повітря, від якого крутиться голова, бродити босоніж по теплому піску уздовж озерних піщаних берегів – ось справжня насолода.    Шацькі озера – те місце, де простота і безпосередність переплітаються з красою незвіданих лісових стежинок і сонячною безтурботністю озерного та лісового відпочинку. Звична щоденна метушня залишається десь і до Вас приходить спокій і натхнення. А яка тут риба! Перед пам’ятною для всієї Європи Грюнвальдською битвою в 1410 р. саме на Світязь відрядив за дичиною і рибою посланців польський король Ягайло. Головний місцевий делікатес, безперечно, вугор – якось тут упіймали 5-кілограмового гіганта!
Шацькі озера - це прекрасне місце для любителів риболовлі - лини, окуні, соми, бички, раки лящі, щуки, плотва, карась, короп, в'юнШацькі озера та Світязь – це прекрасне місце для любителів риболовлі – лини, окуні, соми, бички, раки лящі, щуки, плотва, карась, короп, в’юн. Славиться Світязь своїми лящами, окунями, щуками, сомами, але справжнім делікатесом вважається вугор.  Можна запросто пригостити друзів смачною-пресмачною велетенською рибиною, зловленою в одному з семи природних чудес України.
Також  великий інтерес являє підводний світ Світязя для дайверів, окрім того згадувалась вірогідність зникнення Янтарної кімнати в районі Світязя. У вітряну погоду багато відпочивальників займаються різними видами парусного відпочинку та активного відпочинку на байдарках, лодках. Дуже багато відпочиваючих знайомляться з озерним краєм на велосипедах,У вітряну погоду багато відпочивальників займаються різними видами парусного відпочинку яких вдосталь дають тут на прокат, або проводять  різні  денні  екскурсії.
Чистота озера Світязь, м’який цілющий клімат, мальовнича природа, різноманітний тваринний і рослинний світ – є головними особливостями Шацьких озер. І чудовому відпочинку сприяє первозданна  природа у вигляді соснових лісів та 20 озер та поєднання кришталево чистого повітря  лісового масиву, лікувальної води озер, різноманітний рослинний і тваринний світ, риболовля, збирання грибів, ягід. Сприяє збереженню первозданним краю – повна відсутність промислових підприємств та надання території Шацьких озер та Світязя статусу Національного заповідника.
У літній час на Світязі можна удосталь надихатися напоєним ароматом хвої повітрям, назбирати чорниці, лохин, брусниці, малини, суниць, ожини, грибів, лікувальних трав.
Можна поєднати цей відпочинок з пішими, велосипедними, автомобільними, кінними екскурсіями, екскурсіями Волинським краєм та до Біловеської пущі, Брестської фортеці. Також тут можна придбати оригінальні витвори  відомих народних українських  майстрів з усіх куточків України та вироби карпатських умільців.
Гриби озеро Свитязь, Шацкие озера. Відпочинок на Світязі 2018На Світязі та Шацьких озерах кожний з відпочиваючих зможе знайти для себе щось цікаве для приємного відпочинку. Чарівна природа,  захоплюючі пейзажі озерного краю, теплий літній день, просторий піщаний пляж, цілюща вода, тихий шелест хвиль, незабутні екскурсії, приємні романтичні вечори біля вогнищ з шашликами та юшкою – наповнять новими силами,  відчуттями та враженнями.  Світязь чудово сприяє закоханим, а цілющі вода  і чисте повітря хвойних лісів та  місцеві екологічні продукти заряджають енергією і творять чудеса та  наповнюють бажанням жити і творити.
Хто полюбив і зрозумів Світязь, щороку повертаються на Шацькі озера за оздоровленням та новими незабутніми враженнями.
Літній відпочинок 2020 на Світязі, Шацькі озера, а також травневі свята на Світязі і оксамитовий сезон на озері Світязь, Шацькі озера можна замовити за хороші ціни без посередників, знявши житло, будинок, будиночок, кімнати або комфортні номери недорого: це і бази відпочинку, пансіонати, готелі. будинки та приватні котеджі, будинки, садиби, а також можливе проживання або оренда будинку, будиночка, кімнати, комфортного номери недорого в приватному секторі на Світязі і Шацьких озерах.