fbpx
Выберите язык 
Бронирование Проживания
Звоните нам
Тел.0964882501
Viber 0502743110

Проживання  в коттеджах - «Затишний маєток» та «Гостинний коттедж»
Как доїхати до озера Світязь
Как доїхати до озера Світязь
знижка озеро Світязь
Фото Світязя
Карта
Как доїхати до озера Світязь

Как доехать до озера Свитязь и Шацких озер

  • З Києва до Світязя, Шацьких озер – до Ковеля поїздами: Київ- Ковель, Київ-Варшава, Київ –Берлин, Київ-Ковель-Львов, Москва-Ковель. Також ходять прямі маршрутки з обох залізничних вокзалів Києва до Ковеля.
  • Автобусом Київ-Шацьк (Житомир, Новоград-Волинський, Корець, Рівне, Луцьк, Ковель – Світязь, Шацькі озера).
  • З Одеського напряму поїзд: Одеса-Ковель, далі з Ковеля добратися автобусом до Світязя, Шацьких озер.
  • З Кримського, Дніпропетровського напрямів – поїзд Симферополь- Ковель.
  • З Ковеля до Світязя ходять через півгодини маршрутки. Залізничний та автобусний вокзал знаходяться поряд. Також після приходу поїздів відправляються прямі маршрутні таксі на Світязь та Шацькі озера від виходу з вокзалу, або при бажанні можна приїхати на таксі.
  • Зі Львова до Світязя, Шацьких озер можна доїхати рейсовим автобусом “Львів-Брест”, “Львів – пансионат Шацькі озера”. Також в літній період ходять три прямі приватні мікроавтобуси зі Львова до Світязя.

Літній відпочинок на Світязі, Шацькі озера, а також травневі свята на Світязі і оксамитовий сезон на озері Світязь, Шацькі озера можна замовити за хороші ціни без посередників, знявши житло, будинок, будиночок, кімнати або комфортні номери недорого: це і бази відпочинку, пансіонати, готелі. будинки та приватні котеджі, будинки, садиби, а також можливе проживання або оренда будинку, будиночка, кімнати, комфортного номери недорого в приватному секторі на Світязі і Шацьких озерах.


Адреса:
с. Світязь, вул. Жовтнева, 100а

Можливі проживання по вигідних цінах в приватних котеджах і дерев’яних будиночках на Світязі та екскурсійне обслуговування на Світязі, Шацькі озера окремих відпочиваючих, організованих туристичних груп, корпоративних груп.

Організовуємо активний відпочинок, екскурсії, тури, відпочинок на озеро Світязь і Шацькі озера відпочинок на вихідні на Світязі, Шацькі озера, екскурсионно-пляжні тури – 4-6-10 днів і самостійний відпочинок на озері Світязь, Шацьких озерах 5-15 днів.

У нас на сайті можна подивитися інформацію про: ціни без посередників на відпочинок на Світязі, Шацькі озера; про комфортний відпочинок і проживання недорого на озері Світязь, Шацьких озерах; недорогий сімейний відпочинок на Світязі, Шацькі озера; про бази відпочинку, готелі на озері Світязь, Шацьких озерах; про приватні котеджі в приватному секторі на Світязі, Шацькі озера; про приватний сектор і ціни на проживання недорого в приватному секторі на Світязі, Шацькі озера; про екскурсії і активний відпочинок на Світязі, Шацькі озера; фото, відео озера Світязь, Шацьких озер; фото, відео відпочинку на Світязі, Шацькі озера.