fbpx
Выберите язык 
Бронирование Проживания
Звоните нам
Тел.0964882501
Viber 0502743110

Проживання  в коттеджах - «Затишний маєток» та «Гостинний коттедж»
Как доїхати до озера Світязь
Как доїхати до озера Світязь
знижка озеро Світязь
Фото Світязя
Карта
Как доїхати до озера Світязь

Бронирование, цены и оплата за проживание на Свитязе Шацких озерах

Проживання та відпочинок на Світязі, Шацькі озера і ціни без посередників можна замовити завчасно, знявши житло на Світязі, Шацькі озера недорого в наших приватних котеджах на Світязі.

Бронювання

Бронювання здійснюється за телефоном +380964882501 Viber 0502743110 шляхом оплати першого дня проживання на рахунок. Бронюється проживання неменше 5 днів. При недозвоні – можна відправити СМС: кількість людей, який цікавить варіант і дати приїзду, відїзду. 

Проживання . Ціни.

Категория номера Цена за проживание Характеристика номера
Двухместный номер типа “Б” от 450 грн.  Телевизор, вентилятор, холодильник, шкаф, двуспальная или односпальные кровати
Душ, туалет, умывальник на этаже. Постоянно горячая вода.
Двухместный номер типа “А” от 800 грн. Спутниковое телевидение, кондиционер, холодильник, шкаф, двуспальные кровати, трюмо
Душ, туалет, умывальник в номере. Постоянно горячая вода.
Трехместный номер типа “А” от 700 грн. Телевизор, вентилятор, холодильник, шкаф, односпальные кровати, диван
Душ, туалет, умывальник на этаже. Постоянно горячая вода.
Трехместный номер типа “Б” от 600 грн. Телевизор, вентилятор, холодильник, шкаф, односпальные кровати
Душ, туалет, умывальник на этаже. Постоянно горячая вода.
Четырехместный номер от 800 грн. Спутниковое ТВ, вентилятор, холодильник, шкаф, двухспальная и 2 односпальные кровати

Душ, туалет, умывальник возле комнаты. Горячая вода.

Пятиместный номер от 900 грн. Спутниковое ТВ, вентилятор, холодильник, шкаф,  2 двухспальных кровати и диван.

Душ, туалет, умывальник на этаже. Горячая вода.

Двухкомнатный номер от 1200 грн. Спутниковое телевидение, кондиционер, холодильник, 2 шкафа, двуспальные кровати, мягкая часть, трюмо.
Душ, туалет, умывальник в номере. Постоянно горячая вода.
Двухкомнатный номер от 1300 грн. Спутниковое ТВ, кондиционер, холодильник, 2 шкафа,  2 двуспальные кровати, диван, трюмо.
Душ, туалет, умывальник в номере. Горячая вода.

Окрім  вказаних в таблиці – є варіанти  ціни  від 150 грн.  за  одне  місце   ( телевізор, холодильник, кухня, вентилятор, санвузол з душем -окремо)

Ціни діючі  на проживання

Додаткове місце в номері – від 100 грн.

Повернення грошей за бронь номерів не проводиться!

Знижки:

  • Ціни з 1 травня по 1 червня, з 1вересня по 15 жовтня – знижки – 20%-30%

Харчування:

  1. За домовленістю – здорове сільське харчування з місцевих екологічних продуктів;
  2. Недалеко 2 домашні кухні;
  3. Два кафе;
  4. Є можливість для самостійного приготування їжі на обладнаній усім необхідним кухні.

Літній відпочинок 2017 на Світязі, Шацькі озера, а також травневі свята на Світязі і оксамитовий сезон на озері Світязь, Шацькі озера можна замовити за хороші ціни без посередників, знявши житло, будинок, будиночок, кімнати або комфортні номери недорого: це і бази відпочинку, пансіонати, готелі. будинки та приватні котеджі, будинки, садиби, а також можливе проживання або оренда будинку, будиночка, кімнати, комфортного номери недорого в приватному секторі на Світязі і Шацьких озерах.

Можливі проживання по вигідних цінах в приватних котеджах і дерев’яних будиночках на Світязі та екскурсійне обслуговування на Світязі, Шацькі озера окремих відпочиваючих, організованих туристичних груп, корпоративних груп.

Організовуємо активний відпочинок, екскурсії, тури, відпочинок на озеро Світязь і Шацькі озера відпочинок на вихідні на Світязі, Шацькі озера. Екскурсионно-пляжні тури – 4-6-10 днів і самостійний відпочинок на озері Світязь, Шацьких озерах 5 – 15 днів.

У нас на сайті можна подивитися інформацію про: ціни без посередників на відпочинок на Світязі, Шацькі озера; про комфортний відпочинок і проживання недорого на озері Світязь, Шацьких озерах; недорогий сімейний відпочинок на Світязі, Шацькі озера; про бази відпочинку, готелі на озері Світязь, Шацьких озерах; про приватні котеджі в приватному секторі на Світязі, Шацькі озера; про приватний сектор і ціни на проживання недорого в приватному секторі на Світязі, Шацькі озера; про екскурсії і активний відпочинок на Світязі, Шацькі озера; фото, відео озера Світязь, Шацьких озер; фото, відео відпочинку на Світязі, Шацькі озера.

Також дізнатися – яка риболовля і погода на Світязі і на Шацьких озерах; як зняти недорого житло на Світязі і Шацьких озерах; оренда будинку, будинків, кімнат, номерів недорого на Світязі, Шацькі озера; як дістатися і як доїхати з Києва, Львова, Бреста, Ковеля до озера Світязь і до Шацьких озер.

Дуже добре і приємно провести травневі свята і травневий відпочинок на Світязі, Шацькі озера. Краса дивовижна – пробудження природи, нова зелень і аромат квітучого весняного лісу. Цвітуть дерева – черемха, акація, глід, калина, горобина та інші лісові дерева, кущі та цілющі трави. А також чиста, м’яка з сріблом та гліцерином вода величавого Світязя і можливість викупатися у воді кришталевого озера, яке вже прогрівається яскравим сонечком.